Zostań Ambasadorem!

Przypominamy, że cały czas można zostać ambasadorem projektu Fly High University. Projekt będzie kontynuowany i rozwijany, ponieważ nadal chcemy tworzyć wartościowy kontent i edukować na temat zagranicznych uczelni i procesów aplikacyjnych. Możesz nam w tym pomóc! Jeśli aplikujesz na zagraniczny uniwersytet lub uczelnia, którą się interesujesz, wymaga listu motywacyjnego lub CV, możesz je wzbogacić działając na rzecz Fly High University. Zadaniem ambasadora jest informowanie o projekcie w swoich social mediach oraz sampling plakatów i ulotek w swojej szkole. Materiały edukacyjne wysyłamy kurierem. Napisz do nas a wyślemy pakiet materiałów reklamowych na wskazany adres. Każdy ambasador otrzyma wydrukowany certyfikat ze swoim nazwiskiem potwierdzający zaangażowanie w projekt.

Ponieważ pojawiły się pytania, jak wygląda certyfikat oraz skąd można pobrać kod QR, poniżej zamieszczamy wizerunek certyfikatu i kod QR do pobrania.

Przypominamy jednocześnie, że pakiet materiałów do samplingu składa się z 5 plakatów B2, 10 plakatów A3, 100 ulotek A6 i 200 ulotek A7. Ulotki i plakaty możecie umieścić i rozdać w szkole, przed galeriami handlowymi, w szkołach językowych, klubach fitness czy ulubionych kawiarniach. Jeśli macie inne pomysły, to możecie je śmiało realizować. Pod postem umieściłyśmy wizualizację materiałów edukacyjnych, które wysyłamy do ambasadorów.