Zakończyłyśmy projekt, ale lecimy jednak dalej!

Dziś zakończyłyśmy projekt Fly High University w ramach Zwolnionych z Teorii. To jednak nie koniec!

Postanowiłyśmy kontynuować projekt społeczny i nasze działania. Chcemy aby jak najwięcej osób dowiedziało się o zasadach aplikowania na zagraniczne uczelnie. Będziemy nadal publikować informacje o zagranicznych uniwersytetach. Udało nam się przekonać wielu znajomych do aplikowania. Same również podejmujemy wyzwanie! Jeśli macie ochotę możemy przez ten proces przejść wspólnie! Interesujemy się w szczególności uniwersytetem w New York i Bocconi w Mediolanie.

Mamy też kolejne pomysły na rozwijanie serwisu i kampanie informacyjne w szkołach w całej Polsce. Rozmawiamy ze studentami uczelni na całym świecie. Niedługo zaprosimy ich do przeprowadzenia webinarów. Będziecie mogli sami zapytać jak dostać się na uczelnie w USA, Chinach, Holandii, UK, Francji czy we Włoszech. Doświadczeni w bojach aplikacyjnych studenci podzielą się swoją wiedzą. Opracujemy również kolejne posty. Na pokładzie naszego zespołu powitaliśmy kolejnego członka. Od dziś naszymi grafikami zajmie się sztuczna inteligencja. Witamy zatem AI w zespole!

Zapraszamy do współpracy w roli ambasadorów projektu. Wkrótce przygotujemy nowe materiały reklamowe. Piszcie do nas, jeśli chcecie otrzymać nasze pakiety reklamowe i zapinajcie pasy bo lecimy dalej!